Школа вина

сомельє, школа вина

Виробництво вина в нашій державі стрімко зростає, і зростає кількість споживачів, що віддають перевагу цьому напою. Але вибрати хороше вино – важка проблема, якщо у ресторані чи у винному бутику у цьому може  допомогти  сомельє, то у звичайному  супермаркеті продавець-консультант навряд чи зможе достойно охарактеризувати вино тієї чи іншої торгової марки.

До того ж, багато людей з недовірою ставляться до вина вітчизняного виробництва і вважають його неякісним, ходять чисельні чутки про «порошкове вино» та фальсифікати, що змушують покупця або відмовитися від вина зовсім, або купувати іноземне вино, якість якого у деяких випадках може і поступатися вітчизняному. Як же саме звичайному покупцю вибрати вино, на яке потім не довелось би скаржитись?

Спеціалісти виноробства радять купувати або сухі, або солодкі вина, завжди звертати увагу на маркування та дату виготовлення, так як не завжди вік витримки вказує на якість вина,і, звичайно ж, уважно вивчати склад вина.

Більш розгорнуту інформацію щодо правильного вибору вина та особливостях вин різних сортів та країн-виробників можна буде дізнатися на фестивалі Wine Fest у спеціальній Школі вина, вчителями якої стануть досвідчені сомельє. Вони проведуть безцінні уроки для усіх, хто любить вино и хоче дізнатися про нього якомога більше, поділяться своїм професійним досвідом, розкажуть про винний етикет та познайомлять своїх учнів ближче з українським вином та виноробством.


Рестораны, Афиша

Globalinfo - Сеть городских порталов