Кулінарне шоу

Чи відомо Вам, яке саме вино потрібно подавати до певної страви, у якій послідовності треба подавати вина, що потрібно для того, щоб вино не контрастувало зі смаком страв? Чи знаєте Ви правила винного етикету? На всі ці питання може дати відповідь спеціаліст з еногастрономіїї.

эногастрономия, эногастрономическое шоу

Еногастрономія - це мистецтво вибору вина, яке найкращим чином пасує до тієї чи іншої страви. Головне правило еногастрономіі - страва не перебиває смак вина, а вино не переважає над смаком страви.

У рамках фестивалю вина Wine Fest відбудеться кулінарне шоу «Мистецтво еногастрономіі», яке можна буде не лише побачити, а й взяти в ньому безпосередню участь. Цей захід посприяє просуванню культури споживання вина у поєднанні з приготовленими стравами.
Wine Fest надасть унікальну можливість усім бажаючим стати експертом в області еногастрономіі і випробувати справжній смак вина.

У спеціальній зоні майстер-класів своїм досвідом в галузі еногастрономіі поділяться провідні українські та зарубіжні шеф-кухарі і сомельє.
Тільки на фестивалі вина Wine Fest у режимі реального часу Ви зможете стати свідком еногастрономіческого процесу: від вибору вина, опису його характеристик та особливостей до приготування шеф-кухарем страви до нього і, звичайно, самої дегустації.


Рестораны, Афиша

Globalinfo - Сеть городских порталов