Компанія Günter und Hauer

Компанія Günter und Hauer - нове ім'я на ринку професійної і побутової техніки, а саме спеціального холодильного устаткування для дбайливого зберігання марочних і колекційних вин та сигар.

Молодий німецький бренд, що успішно почав завойовувати визнання у своєму сегменті на ринках Європи, Північної та Південної Америки, Південно-Східної Азії, Китаю а також країн СНД, завдяки високій якості кожного виробу, відповідальному підходу до виробництва, професійному менеджменту, гнучкій ціновій політиці , застосуванню найсучасніших високих технологій і обладнання при виготовленні винних шаф і х'юмідорів.

Günter und Hauer - невелика за штатом компанія нового часу , що претендує на вузький споживчий сектор цінителів і колекціонерів вин та сигар, на тих хто має високі вимоги до обладнання для збереження елітних вин або сигар і вибирає вироби для їх зберігання керуючись не тільки зовнішнім виглядом устаткування , а й спираючись на здоровий глузді та міркування ефективності та функціональні особливості.Мастер-класс от ресторана Ciro`s Pomodoro

На фестивале вина Wine Fest 10 ноября с 11.00 до 13.00 состоится мастер-класс по приготовлению блюд из меню итальянского ресторана-бара Ciro`s Pomodoro: Сибас в бешеной воде и Страчетте с рукколой и белым вином.

 
Розыгрыш винных туров на фестивале Wine Fest

9 ноября в 16.30 на сцене Фестиваля состоится розыгрыш винных туров от компании «Плеяды-тур»

 
Билеты на Wine Fest за полцены на портале Superdeal

С 29 октября на портале скидок superdeal.com.ua стартовала акция по эксклюзивной продаже билетов на фестиваль Wine Fest.

 
Дегустационная зона фестиваля Wine Fest

Приглашаем гостей посетителей фестиваля вина Wine Fest в специальную дегустационную зону фестиваля, где вы можете попробовать вина и коньяки от украинских производителей.


 
Поварской мастер-класс от компании Inkerman

Inkerman приглашает на поварской мастер-класс, посвященный гастрономическому союзу вина и высокой кухни. 8 ноября, в рамках фестиваля вина Wine Fest-2011 шеф-повар Вячеслав Грибов поделится своими секретами и приготовит несколько блюд европейской кухни с использованием вина Inkerman.

 


Рестораны, Афиша

Globalinfo - Сеть городских порталов