Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі


Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі на тему «Актуальні питання захисту прав інтелектуальної власності та принципів добросовісної конкуренції у виноробній галузі», який відбудеться в рамках фестивалю «Wine Fest» 8 листопада 2012 року з 11:00 до 13:00 год.

Комісія з питань інтелектуальної власності Українського Національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) разом з Українським бюро винограду та вина в рамках спільної діяльності продовжують обговорення питань, які стосуються практичних аспектів захисту прав на торгівельні марки, промислові зразки, trade dress (фірмовий дизайн) та протидії проявам недобросовісної конкуренції на ринку виробництва вин та продуктів виноробства на відкритому заході для представників бізнес середовища, юридичної спільноти та державних органів.

На заході обговорюватимуться такі питання:

  1. Захист географічних найменувань в України та переговорний проце с з ЄС - реалії та перспективи для виноробного ринку.
  2. Захист прав на торгівельні марки, промислові зразки, trade dress. Протидія недобросовісним реєстраціям, зловживанню правами інтелектуальної власності та іншим перешкодам в діяльності добросовісних учасників ринку.
  3. Прояви недобросовісної конкуренції у галузі: чи є в Україні чесні звичаї ведення господарської діяльності?
  4. Протидія експорту, імпорту та обігу контрафактної, фальсифікованої продукції.

Приймаючи до уваги актуальність питань, що обговорюватимуться під час заходу, ми хотіли б запросити Вас взяти участь у роботі круглого столу. До участі також запрошені представники Представництва Європейської Комісії в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби інтелектуальної власності України, Антимонопольного комітету України Державної податкової служби України, Державної митної служби України.

Ми сподіваємося вашу участь!


Просимо підтвердити свою участь у круглому столі листом на адресу оргкомітету круглого столу Image (Мещерякова Наталія, Голова Комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine) або за телефоном 044 361 13 78, зазначивши тему свого виступу в рамках запропонованої вище програми (до 5 хвилин).Пост-релиз выставки «Wine Fest 2012»

7 — 9 ноября в выставочном центре «Киев Экспо Плаза» прошел второй Фестиваль вина «Wine Fest».

 
Открылся Фестиваль вина Wine Fest 2012

7 ноября в выставочном центре "КиевЭкспоПлаза" (ул. Салютная, 2-Б) открылся Фестиваль вина Wine Fest 2012.

 
География участников Wine Fest 2012

Эксклюзивно на Wine Fest 2012:  13 иностранных  компаний-участниц из России, Румынии, Италии, Франции, Испании, Балеарских островов (Майорка).

 
Рестораны, Афиша

Globalinfo - Сеть городских порталов